Przyjęcia interesantów od dnia 1 czerwca 2020r. (COVID-19)

Szanowni Państwo,

 

Na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020 r w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń , nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem epidemii , od dnia 1 czerwca 2020 roku wprowadzone zostają następujące zasady bezpośredniej obsługi Interesantów w biurze Spółdzielni ul.Śliska 10:

 

  1. Obsługa Interesanta prowadzona będzie we wszystkich działach Spółdzielni w określone dni wyłącznie po uprzednim umówieniu wizyty telefonicznie i podaniu tematu sprawy .

 

tel. 22 652 24 35

tel. 22 620 26 09

tel. 22 620 26 00

 

  1. Sekretariat Spółdzielni przyjmuje pisma drogą elektroniczną na adres : sekretariat@sbmzachod.pl bądź pocztową na adres siedziby Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej Zachód ul.Śliska 10 , 00-127 Warszawa.
  1. Aby dowiedzieć się lub sprawdzić stan swoich opłat Interesanci mają do dyspozycji Elektroniczne Biuro Obsługi 
  1. Większość spraw , które nie wymagają osobistej obecności Interesanta w siedzibie Spółdzielni, można załatwić drogą mailową bądź telefonicznie po identyfikacji Interesanta przez pracownika Spółdzielni. 
  1. Interesantów oraz obsługę z ramienia Spółdzielni obowiązuje bezwzględny nakaz zakrywania ust i nosa poprzez noszenie maseczek lub przyłbic. 
  1. Kasa Spółdzielni pozostaje nieczynna do odwołania. 
  1. Do odwołania zawieszone są dyżury Rady Nadzorczej. 
  1. Wszyscy Interesanci przed przedstawieniem spraw/złożeniem dokumentów zobowiązani są do dezynfekcji rąk.

   

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa zachęcamy do korzystania z naszych usług drogą mailową , telefoniczną lub poprzez EBOK .