Zmiemiamy się dla Naszych Spółdzielców!

2023/08/23

SBM

Drodzy Spółdzielcy

Jako spółdzielnia mieszkaniowa już od kilku lat realizujemy plany unowocześniania budynków. Wszystkie dachy naszych budynków pokryte są panelami instalacji fotowoltaicznych, co jest unikatowym rozwiązaniem na tle innych warszawskich ale też polskich spółdzielni i wspólnot wielobudynkowych, szczególnie w kontekście nieruchomości zbudowanych w okresie powojennym. Sukcesywnie poprawiamy między innymi wygląd nie tylko elewacji ale też witryn, drzwi a nawet całych stref wejściowych naszych nieruchomości. Wymieniamy i dbamy o instalacje wewnątrz budynkowe. A wszystko po to, żeby w naszych zasobach żyło się lepiej.

Zauważając potrzeby wynikające z tempa życia i powszechnego używania środków elektronicznej informacji i komunikacji postanowiliśmy zmienić też naszą stronę internetową. Dostosowaliśmy ją do współczesnych trendów. Uruchomiliśmy witrynę bardziej intuicyjną i przejrzystą o uproszczonym interfejsie, aby mogli Państwo bez problemu i szybko znaleźć najpotrzebniejsze informacje.

Uprościliśmy również sposób rejestracji do Państwa Kont Elektronicznych tak, żeby bez potrzeby udawania się do spółdzielni czy wykonywania telefonów, na bieżąco, mogli Państwo sprawdzać stan swoich rozliczeń.

Ponieważ stale się dla Państwa zmieniamy postanowiliśmy też unowocześnić nasze logo.

Nowy znak jest ewolucją poprzednio używanego logo. Nadal jest to zachodzące słońce, ale tym razem w formie rozchodzących się kręgów, aby podkreślić centralne położenie naszych zasobów na mapie Warszawy. Nie chcemy udawać współczesnych apartamentowców, a uwydatnić to co mamy najlepsze, dlatego też nowe logo czerpie z designu okresu kiedy powstawały nasze zasoby- a był to okres w którym projekty polskich znaków i plakatów były na najwyższym światowym poziomie.

Wierzę w to, że wprowadzane zmiany przypadną Państwu do gustu, ponieważ realizujemy je właśnie dla Państwa.

Z wyrazami szacunku
Norbert Dąbrowski
Pełniący Obowiązki Członka Zarządu

sdds